Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wojnarowicz, 1843

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Wojnarowicz
Nazywam się Krzysztof Wojnarowicz, mam 46 lat. W lipcu 2011 roku doznałem złamania kręgosłupa i jeżdżę na wózku...
 Nazywam się Krzysztof Wojnarowicz, mam 46 lat. W lipcu 2011 roku doznałem złamania kręgosłupa i jeżdżę na wózku. Ze względu na niedowład nóg muszę codziennie ćwiczyć co najmniej 1 godzinę, która kosztuje 100 złotych. Ćwiczę intensywnie 6 godzin w tygodniu, co miesięcznie daje wysoką kwotę, nie stać mnie na jej opłacenie. Dzięki rehabilitacji mogę w miarę normalnie samodzielnie funkcjonować. Powoli odzyskuję czucie w nogach i wszystko wskazuje na to, że będę chodził. Niestety brak pieniędzy przedłuża mój powrót do aktywnego życia.  Dziękuję za każde wsparcie finansowe.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wojnarowicz,1843 pomagacie mi Państwo w powrocie do pełnosprawności.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: