Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kloch, 1815

Kilka słów o beneficjencie

Bartosz Kloch
PROSZĘ O POMOC W MOICH CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Bartosz Kloch, mam 19 lat. Urodziłem się z wadą wrodzoną obu kończyn dolnych. Gdy ukończyłem rok, przeszedłem pierwszą amputację nóg. Od 2 roku życia chodzę na protezach, które z wiekiem trzeba zmieniać. Byłem kilkakrotnie re-operowany. Po każdej operacji i zmianie protez potrzebna jest rehabilitacja. Wszystko to pochłania bardzo dużą ilość pieniędzy...
Nazywam się Bartosz Kloch, mam 19 lat. Urodziłem się z wadą wrodzoną obu kończyn dolnych. Gdy ukończyłem rok, przeszedłem pierwszą amputację nóg. Od 2 roku życia chodzę na protezach, które z wiekiem trzeba zmieniać. Byłem kilkakrotnie re-operowany. Po każdej operacji i zmianie protez potrzebna jest rehabilitacja. Wszystko to pochłania bardzo dużą ilość pieniędzy. Dzięki Państwa pomocy od czterech lat regularnie uczęszczam na rehabilitację. Zdecydowanie poprawiło mi to komfort chodzenia. Ponadto w przyszłym roku będę musiał wymienić protezy. Jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Państwa wsparcie będzie dla mnie niezbędne w zrealizowaniu tego celu. Dlatego dziękuję za dotychczasową pomoc i chciałbym gorąco prosić o dalsze włączanie się do akcji 1%.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kloch, 1815 pomożecie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach, za co z góry dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: