Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Nyga, 1746

Kilka słów o beneficjencie

Szymon Nyga
PROSZĘ O POMOC W WALCE O NORMALNE ŻYCIE
Witam. Nazywam się Szymon Nyga. Mam 25 lat. Od dziecka choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce (MPD)...
Witam. Nazywam się Szymon Nyga. Mam 25 lat. Od dziecka choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce (MPD). Aktualnie jestem studentem II roku studiów magisterskich w zakresie Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Obecnie przygotowuję się do operacji wszczepienia specjalistycznych zastawek w okolice kory mózgowej, które umożliwią mi w pełni samodzielne poruszanie się, dlatego też z uwagi na ogromne koszty zabiegu, liczy się dosłownie każda wpłacona przez Państwa złotówka będąca absolutnie na wagę złota!!! Jeśli chcesz i możesz mi pomóc, zrób to proszę, w ten sposób uchylisz mi furtkę do normalnego życia!!!!"Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Nyga,1746 uchylicie mi Państwo furtkę do normalnego życia!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: