Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Truszkiewicz - Budziło, 1666

Kilka słów o beneficjencie

Ewa Truszkiewicz - Budziło
POMÓŻ MI ZNÓW CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM
Szanowni Państwo! Po kilkuletnim zmaganiu się z trudnościami w chodzeniu zdiagnozowano u mnie (2008 r.) STWARDNIENIE ROZSIANE (SM)...
Szanowni Państwo! Po kilkuletnim zmaganiu się z trudnościami w chodzeniu zdiagnozowano u mnie (2008 r.) STWARDNIENIE ROZSIANE (SM). SM zabrało mi wszystko co kochałam, co dawało mi satysfakcję, radość i dochody. Chociaż skończyłam polonistykę i dziennikarstwo, nie mam pracy, nie mogę pisać i chodzić na wywiady, publikować. Na skutek postępującej choroby, nie tylko nie mogę poruszać się samodzielnie, lecz także znacznie pogorszył się mój wzrok. Abym mogła wykonywać jakąkolwiek pracę i żyć potrzebuję ciągłej opieki i specjalistycznego sprzętu. Intensywna rehabilitacja i leczenie zachowawcze są w mojej sytuacji najbardziej skuteczną formą pomocy i szansą na zahamowanie postępu choroby. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc finansową na opłacenie rehabilitacji, zakup lekarstw i niezbędnego sprzętu. Proszę, wspomóżcie moją terapię, żebym chociaż częściowo wróciła do tego, co naprawdę kocham, co jest mi niezbędne do życia!Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Truszkiewicz-Budziło, 1666 pomożecie Państwo uczynić moje życie lepszym i mieć nadzieję.Za okazaną pomoc serdecznie dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: