Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Karczewski, 1656

Kilka słów o beneficjencie

Daniel Karczewski
PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT!
Nazywam się Daniel Karczewski. Mam 61 lat. Od 17 roku życia, jestem sparaliżowany od pasa w dół wskutek nieszczęśliwego wypadku. Jestem zależny od innych, żeby móc samodzielnie funkcjonować potrzebuję częstej rehabilitacji.
W normalnym funkcjonowaniu bardzo by mi pomógł nowy wózek. Obecny nie jest dostosowany do moich aktualnych potrzeb i możliwości. Mam trudności, aby samodzielnie na niego usiąść. Bardzo by mi pomogło Wasze wsparcie w postaci 1%. Pomóżcie mi proszę, w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję Wam również za dotychczasowe okazanie serca, bez Waszej pomocy bym sobie po prostu, nie poradził.
Dlatego będę ogromnie wdzięczny za przekazanie 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Karczewski, 1656 1% to tak niewiele, a tak dużo znaczy.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: