Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Białek, 1621

Kilka słów o beneficjencie

Maksymilian Białek
POMÓŻCIE PAŃSTWO WRÓCIĆ MAKSIOWI DO „ZDROWIA”
Drodzy Państwo. Nasz synek Maksio jest wspaniałym, pogodnym i ruchliwym dzieckiem. Urodził się przedwcześnie w 32 tygodniu ciąży, ważył 1880 gramów. Od pierwszych sekund zaczęła się walka o jego życie - miał wrodzone ostre zapalenie płuc i sepsę.
Maksio cierpi na bardzo poważną wadę wrodzoną ośrodkowego układu nerwowego - agenezję ciała modzelowatego. Usłyszeliśmy kilka razy, że ludzie z tą wadą żyją jak rośliny. Jednak nasz synek nie poddał się i bardzo dzielnie walczy o swoje życie. Zrobił już bardzo wiele, ale przed nim jeszcze długa droga, dlatego bardzo potrzebuje pomocy.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Białek, 1621 pomagają Państwo Maksiowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: