Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wróbel, 1612

Kilka słów o beneficjencie

Kamil Wróbel
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Kamil. W wieku 2 lat stwierdzono u mnie autyzm...
Mam na imię Kamil. W wieku 2 lat stwierdzono u mnie autyzm. Cały czas jestem poddawany rehabilitacji, dzięki czemu mogę normalnie chodzić do szkoły. Jeszcze są rzeczy, z którymi sobie nie radzę, to już czwarta klasa tyle przedmiotów. Gdyby nie pomoc, którą otrzymuję może nie byłbym już w czwartej klasie.  Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wróbel, 1612 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: