Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Orlak, 1567

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Orlak
PROSZĘ O POMOC W WALCE O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
Witam. Mam na imię Piotr. Choć była piękna niedziela musiałem przygotować raport. Pracowałem i wtedy stało się. Wszystkich zaskoczył wylew u 33-latka. Lekarze nie potrafili powiedzieć dlaczego. Nie dawali mi także dużych szans na przeżycie. A jednak udało się. Po tygodniu wybudziłem się ze śpiączki. Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że to początek długiej drogi. Był maj 2006…
 Witam. Mam na imię . Choć była piękna niedziela musiałem przygotować raport. Pracowałem i wtedy stało się. Wszystkich zaskoczył wylew u 33-latka. Lekarze nie potrafili powiedzieć dlaczego. Nie dawali mi także dużych szans na przeżycie. A jednak udało się. Po tygodniu wybudziłem się ze śpiączki. Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że to początek długiej drogi. Był maj 2006…Obecnie, dzięki żmudnej i długotrwałej rehabilitacji, jestem w stanie kroczyć przy chodziku po płaskiej powierzchni, chociaż jeszcze każdy krok grozi upadkiem, ręka drży, słabo mówię i czuję się jak kameleon, bo widzę podwójnie. Można sobie wyobrazić, ile brakuje mi jeszcze do normalności. Ale walczę. Zdaję sobie sprawę, że ogrom pracy jeszcze przede mną, ale patrzę w przyszłość z optymizmem, ponieważ „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy” (Marek Grechuta). Będę się bardzo cieszył, jeśli nie będę z tym sam.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Orlak, 1567 pomagacie mi Państwo w walce o lepszą przyszłość. Dziękuję bardzo za pomoc, bo nawet najmniejsze wsparcie jest nie do przecenienia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: