Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Socha, 1453

Kilka słów o beneficjencie

Maria Socha
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Witajcie. To ja - Mary! Urosłam i zmieniłam się trochę ;) Mam już 13 lat. Z cukrzycą żyjemy sobie aż 11 pięknych wiosen.
To groźna choroba, ale na szczęście i dzięki moim opiekuńczym rodzicom nie wystąpiły jeszcze żadne powikłania. Koszty leczenia niestety rosną. Mama z Tatą muszą wydawać na moje leki spore sumy. Jednak nie skarżymy się. Kocham góry, zwierzęta i życie! Moim największym marzeniem jest zakup nowej pompy insulinowej Minimed 640G, która pozwala na doskonałą kontrolę cukrów. Mam wspaniałe plany na przyszłość, a dzięki Wam będę mogła je zrealizować.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Socha, 1453 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: