Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kukawka, 1022

Kilka słów o beneficjencie

Kacper Kukawka
POMÓŻ MI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI!
Nazywam się Kacper Kukawka. We wrześniu 2011r.,uległem wypadkowi na motocyklu. Doznałem złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Poruszam się na wózku.
Systematyczna rehabilitacja oraz leczenie pozwalają mi utrzymać osiągniętą sprawność i zdrowie. Wasze wsparcie daje mi nadzieję na powrót do zdrowia i prowadzenie normalnego życia, za co z góry dziękuję.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KUKAWKA, 1022 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: