Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA JAGODA IM. JAGODY PACHOTA

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Teresa Lork

KRS: 0000342831

Teresa Lork z Chorzowa uległa oparzeniu termicznemu głowy, szyi, klatki piersiowej, tułowia, ręki II i III stopnia. Oparzenie objęło 14% powierzchni ciała. Blizny oparzeniowe wymagają stałej rehabilitacji i pielęgnacji. Prosimy o odpisy 1% podatku dla Pani Teresy!

Nasza strona www: www.fundacja-jagoda.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Jagoda, istniejąca od 2009 roku, pomaga osobom poparzonym i cierpiącym na powikłania w wyniku choroby oparzeniowej. Refundujemy leczenie i rehabilitację, w tym leki oraz ubrania uciskowe. O pomoc może się zwrócić każdy, kto uległ poparzeniu, pomagamy również tym, którzy po latach pragną zoperować swoje oparzeniowe blizny.
Równocześnie prowadzimy akcje propagujące szkolenia z pierwszej pomocy przy oparzeniach, przeznaczone nie tylko dla dorosłych, ale również i dzieci. Uświadamiamy przy tym, co niosą za sobą oparzenia, jak sobie z nimi radzić, gdzie znaleźć właściwą pomoc. Dlatego też współpracujemy z najprężniejszymi polskimi ośrodkami leczącymi oparzenia.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy