Nasza strona www: www.GKSGLINIK.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Gorlicki Klub Sportowy „GLINIK” Gorlice rozpoczął swoją działalność w 1921 roku. Poprzez blisko 100 lat Klub ciągle się rozwijał i stał się jednym z najbardziej utytułowanych i zasłużonych klubów sportowych z regionu gorlickiego i regionów ościennych.

Aktualnie przykładamy wielką wagę do rozwoju sportu wśród najmłodszych. Jednym z założeń naszego klubu jest organizacja i szkolenie dzieci i młodzieży według zasady „wychowujemy przez sport”. Na obecną chwilę w naszym Klubie w ramach Akademii Piłkarskiej szkoli się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ponad 280 dzieci skupionych w 8 rocznikach!

Piłka nożna to nie tylko" kopanie piłki", to także kształtowanie osobowości poprzez samodyscyplinę, naukę odpowiedzialności, zasad fair play, zachowania i współpracy w grupie oraz w kontaktach z rówieśnikami. Trening, zabawa i sportowa rywalizacja to wspaniałe uzupełnienie obowiązków szkolnych. A najistotniejsze jest to, że przy tym wszystkim można się znakomicie bawić.

Wychowujemy przez Sport! Przyłącz się do nas! Z góry dziękujemy za każde wsparcie - GKS Glinik Gorlice.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy