Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

podaruj wakacje dzieciom

Celem programu Podaruj Wakacje Dzieciom jest sfinansowanie kolonii z antystresowymi, rozwojowymi programami ART Excel i YES! dla dzieci znajdujących się w pieczy zastępczej, które mimo młodego wieku zmagają się z trudnymi doświadczeniami.
Dzieci podczas kolonii otrzymują potrzebne im wsparcie. Mają szansę, by nauczyć się, jak radzić sobie ze stresem, pracować z emocjami, współpracować w grupie, budować poczucie własnej wartości.
Dzięki Twojemu 1% dzieci będące pod opieką Dolnośląskiej Fundacji na rzecz Pieczy Zastępczej "Przystanek Rodzina" otrzymają szansę, by wziąć udział w koloniach z programami ART Excel i YES!

podaruj wakacje dzieciom
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji są: 1 . Pomoc społeczna, polegająca na codziennym wsparciu i pomocy rodzinom działającym w systemie pieczy zastępczej (w różnych formach działalności) i ich podopiecznym - dzieciom, będących w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej, wyrównywaniu ich szans życiowych oraz przeciwdziałaniu w zakresie wykluczenia społecznego. 2 . Pomoc rodzinom działającym w systemie pieczy zastępczej w pokonywaniu barier formalno-prawnych i administracyjnych. 3 . Propagowanie idei zakładania i prowadzenia rodzin działających w systemie pieczy zastępczej. 4 . Poszukiwanie w kraju i za granicą oraz wdrażanie dobrych wzorców i praktyk w zakresie pieczy zastępczej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję