Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celem Stowarzyszenia jest: Pomoc dzieciom i młodzieży niedostosowanej społecznie lub zagrożonej niedostosowaniem, dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych, z zaburzeniami emocjonalnymi i-lub młodzieży eksperymentującej ze środkami psychoaktywnymi lub grami hazardowymi, osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, osobom i rodzinom z problemem uzależnienia, osobom niepełnosprawnym; a) prowadzenie kompleksowej działalności profilaktycznej: -ochrona i promocja zdrowia, profilaktyka uniwersalna - profilaktyka ukierunkowana na jednostki lub grupy wysokiego ryzyka \(selektywna\); profilaktyka ukierunkowana na jednostki szczególnie zagrożone lub prezentujące pierwsze symptomy zaburzeń (wskazująca) - leczenie i resocjalizacja; postępowanie po leczeniu: rehabilitacja, zapobieganie nawrotom ; b\) wydobywanie i wzmacnianie zasobów ludzkich; c) tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi i stymulujących rozwój; d) prowadzenie działalności wspierającej, edukacyjnej, opiekuńczej, wychowawczej, terapeutycznej; e) krajoznawstwo oraz organizowanie wypoczynku dzieci, młodzieży i rodzin; f\) upowszechnianie kultury, kultury fizycznej i turystyki oraz sprawy związane z urządzeniami sportowymi i obiektami rekreacyjnymi; g) działalność w zakresie pomocy społecznej; h) działania na rzecz osób niepełnosprawnych; i) przeciwdziałanie bezrobociu i aktywizacja lokalnego rynku pracy; j\) promocja gmin, powiatów, województw.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000432141
  • e-mail: barszczowa1@wp.pl
  • Adres: UL. ANDRIOLLEGO 49/4, 05-400 OTWOCK
Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję