Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja została powołana w celu pomocy bezdomnym zwierzętom, w szczególności poprzez: 1 .Pomoc zwierzętom bezdomnym a w szczególności podopiecznym Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. 2 .Propagowanie i realizowanie adopcji zwierząt. 3 .Wspieranie działań w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt oraz opieki nad nimi. 4 .Szerzenie edukacji zamierzającej do kształtowania właściwych postaw społecznych w stosunku do zwierząt. 5 .Ochronę zwierząt i egzekwowanie przestrzegania Ustawy o Ochronie Zwierząt.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję