Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) promocję i popularyzację współczesnych osiągnięć w medycynie i technice poprawiających jakość życia, profilaktyce i wczesnej diagnostyce schorzeń; b\) fundowanie stypendiów naukowych oraz organizowanie i finansowanie staży naukowych krajowych i zagranicznych związanych z nowymi technikami; c) prowadzenie działalności informacyjno - edukacyjnej dotyczącej celów statutowych Fundacji, szkoleniowej i wydawniczej dla ogółu społeczeństwa; d) prowadzenie działalności w zakresie transferu techniki i technologii; e) prowadzenie działalności edukacyjnej, naukowo-badawczej, prac innowacyjno - wdrożeniowych w Polsce i za granicą; f) wspieranie finansowe badań naukowych i klinicznych oraz placówek i instytucji prowadzących działalność w zakresie objętym celami Fundacji; g) finansowanie zakupów specjalistycznego sprzętu i aparatury oraz przekazywanie go wybranym placówkom medycznym lub naukowym; h) współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami rządowymi oraz pozarządowymi w zakresie wymienionym w celach działania Fundacji.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję