Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

szczególności ze względu na: pochodzenie etniczne i narodowe, wyznanie lub bezwyznaniowość, niepełnosprawność, wiek, płeć, orientację seksualną i tożsamość płciową, b\) Rozwój edukacji antydyskryminacyjnej oraz wprowadzenie edukacji antydyskryminacyjnej do systemu edukacji formalnej i do edukacji nieformalnej, w szczególności usług szkoleniowych i doradczych c) Zmiana postaw społecznych w stosunku do osób dyskryminowanych, w szczególności ze względu na: pochodzenie etniczne i narodowe, wyznanie lub bezwyznaniowość, niepełnosprawność, wiek, płeć, orientację seksualną i tożsamość płciową, d) Rozwój kapitału społecznego i społeczeństwa obywatelskiego, w tym wspieranie organizacji pozarządowych i wolontariatu oraz budowanie sieci współpracy organizacji pozarządowych, e) Promowanie postaw prozdrowotnych i profilaktyka uzależnień w szczególności osób narażonych na dyskryminację ze względu na: pochodzenie etniczne i narodowe, wyznanie lub bezwyznaniowość, niepełnosprawność, wiek, płeć, orientację seksualną i tożsamość płciową, f) Pomoc psychologiczna i działania psychoedukacyjne, w szczególności narażonych na dyskryminację ze względu na: pochodzenie etniczne i narodowe, wyznanie lub bezwyznaniowość, niepełnosprawność, wiek, płeć, orientację seksualną i tożsamość płciową, g) Promowanie zmian prawnych dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji w szczególności ze względu na: pochodzenie etniczne i narodowe, wyznanie lub bezwyznaniowość, niepełnosprawność, wiek, płeć, orientację seksualną i tożsamość płciową, h) Upamiętnienie historii osób dyskryminowanych i prześladowanych, w szczególności osób

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję