Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci działa nieprzerwanie od 2007 roku. Opiekujemy się dziećmi w ich własnych domach na całym Dolnym Śląsku. Podopieczni to dzieci z chorobami genetycznymi, neurologicznymi, metabolicznymi i onkologicznymi, a także te, które uległy nieszczęśliwym wypadkom. Nie można ich już wyleczyć, ale można uczynić ich życie jak najlepszym eliminując ból, dbając o jak najlepszą kondycję, spełniając marzenia. Zapewniamy pomoc pielęgniarek, lekarzy, psychologów, sprzęt medyczny i domową rehabilitację. Pomagają nam wolontariusze szkolni i pracowniczy oraz wolontariat zorganizowany przy fundacji. Prowadzimy specjalistyczną przychodnię. Pomoc Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci jest dla rodzin całkowicie bezpłatna. To możliwe głównie dzięki wpłatom z 1%. Prosimy - wypełnij PIT nadzieją. www.hospicjum.wroc.pl

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję