Jesteśmy grupą z Opola działającą aktywnie od 2006 r. na terenie całego kraju na rzecz osób potrzebujących pomocy- osób, które nie są w stanie sprostać problemom, bardzo często spadającym na Nich w jednej chwili, które stanowią wielkie wyzwanie, nie zawsze możliwe do pokonania bez wsparcia.

Celem statutowym Stowarzyszenia jest pomoc w organizowaniu specjalistycznej rehabilitacji i leczenia osób z niepełnosprawnością.

Nasza strona www: www.rehabilitacjaopole.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Rozwijamy się aktywnie już od 2006 roku – od tego czasu codziennie działamy na rzecz osób chorych i z niepełnosprawnościami. Pomagamy dzieciom, dorosłym oraz osobom starszym, wpieramy także ich rodziny - robimy wszystko, by nie zostali z problemami sami.

Wyróżnia nas specjalistyczna wiedza. Uzyskujemy dofinansowanie wykorzystując wieloletnie doświadczenie. Pomagamy uzyskać pieniądze na rehabilitację i leczenie.

Niepozorne złotówki pozwalają realizować marzenia i złamać bariery które tworzy choroba.
Objęliśmy opieką ponad 550 Podopiecznych i liczba ta cały czas rośnie! Zebraliśmy ponad 20 mln złotych, które pomogły przezwyciężyć problemy finansowe. Dzięki temu możemy działać na szeroką skalę i odpowiadać na potrzeby naszych Podopiecznych.

Nasze biuro znajduje się w Opolu, ale obejmujemy opieką osoby z całego kraju.
Razem z nami możesz realnie pomagać. Twoje 1,5% ma wpływ na zdrowie innych, wykorzystaj go dobrze!

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy