Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Rozwój Katedry Opolskiej. 2. Renowacja i konserwacja katedry oraz bieżące utrzymanie jej w dobrym stanie technicznym. 3. Upowszechnienie wiedzy o Katedrze o jej historii i tradycji oraz osobach prowadzących w przeszłości w jej murach działalność duszpasterską. 4. Pielęgnowanie tradycji działalności duszpasterskiej Katedry Opolskiej. 5. Zrzeszanie się osób organizatorów wszelkiej pomocy na rzecz Katedry Opolskiej. 6. Niesienie wszelkiej pomocy ludziom potrzebującym. 7. Działalność pożytku publicznego w szczególności działalność charytatywna. 8. Współdziałanie z organizacjami, których cele są zbieżne ze statutowymi celami Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję