Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Stowarzyszenie Sprawni Inaczej z siedzibą w Kłodawie to grupa osób, które z własnej woli skupiły się i działają, aby pomagać dzieciom, młodzieży i dorosłym osobom niepełnosprawnym, a także ich rodzinom i opiekunom we wszystkich dziedzinach życia.

Naszym głównym zadaniem jest wyrównywanie szans osób niepełnosprawnych i włączanie ich w tok normalnego życia. Przez szereg bardzo różnych form pomocy staramy się poprawić ich funkcjonowanie w otaczającej rzeczywistości.


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest dobrowolnym , samorządnym , trwałym zrzeszeniem osób fizycznych i prawnych , którego celem jest inicjowanie , prowadzenie i wspieranie działań na rzecz osób niepełnosprawnych - sprawnych inaczej i ich rodzin

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000225918
  • e-mail: sprawnibiuro@wp.pl
  • Telefon: 663728130
  • Adres: UL. DĄBSKA 14, 62-650 KŁODAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję