Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego są: 1 . propagowanie zagadnień szeroko rozumianego bezpieczeństwa w tym w szczególności zagadnień związanych z problematyką ratownictwa oraz ochrony ludności poprzez organizację masowych imprez szkoleniowo - artystycznych, 2 . propagowanie zagadnień ochrony środowiska, 3 . organizacja ogólnopolskich akcji propagujących zagadnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa "BEZPIECZNIE - CHCE SIĘ ŻYĆ034a", 4 . tworzenie materialnych i organizacyjnych warunków do kompleksowej poprawy bezpieczeństwa i ochrony środowiska, 5 . popieranie i promowanie działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa, ratownictwa, ochrony ludności oraz ochrony środowiska.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję