Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%:

rehabilitacja osób niepełnosprawnych

Działalność Stowarzyszenia to przede wszystkim rehabilitacja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych, które ze względu na swoje schorzenia nie mogą podjąć żadnej pracy.
Dlatego podstawowym celem działalności jest stwarzanie możliwości osiągania samodzielności przez osoby niepełnosprawne , aby ułatwić im funkcjonowanie życiowe- w sferze społecznej i zawodowej.
Ważną rolę w usamodzielnianiu się osób niepełnosprawnych jest możliwość podjęcia pracy zawodowej, ale nie jest to proste. Przede wszystkim należy usuwać bariery społeczne poprzez promocję naszych działań , aby upowszechnić wiedzę o niepełnosprawnych i ich problemach- ułatwiając społeczną integrację i przełamywanie negatywnych stereotypów na temat osób niepełnosprawnych.

Nasza strona www: wtzpokoj.pl

rehabilitacja osób niepełnosprawnych
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . włączanie osób z upośledzeniem umysłowym do życia społecznego i zawodowego 2 . integracja ze środowiskiem pełnosprawnych 3 . wyzwalanie poczucia własnej wartości 4 . podwyższanie aktywności i sprawności fizycznej oraz psychicznej 5 . rozwój zainteresowań 6 . działania w zakresie kultury i sztuki, wspieranie wydarzeń artystycznych oraz wydawnictw graficzno-informacyjnych 7 . działania na rzecz dobra publicznego. 8 . Wspieranie rzeczowe i materialne osób niepełnosprawnych 9 . Promocja ekologii i ochrony środowiska wśród osób niepełnosprawnych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję