Pomóż nam pomagać!

POLSKI ZWIĄZEK SZACHOWY

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Wsparcie ogólnopolskiego projektu "Wakacje z Szachami".

KRS: 0000143874

Ogólnopolski projekt "Wakacje z Szachami" to wakacyjny obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla dzieci z całej Polski. Dzięki temu projektowi najmłodsi miłośnicy królewskiej gry, maja możliwość rozwijać swoją pasję.
Nabór uczestników na obóz jest realizowany przy współpracy z Wojewódzkimi Związkami Szachowymi, a więc z podmiotami, które maja największą wiedzę o talentach szachowych z danego regionu.
Przekazując nam 1% podatku oferujesz dzieciom radość, w szczególności inwestujesz w ich przyszłość.
"Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni"
Paul Morphy

Nasza strona www: pzszach.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Celem Związku jest rozwój i popularyzacja sportu szachowego, organizacja i prowadzenie współzawodnictwa sportowego, koordynacja działań wojewódzkich związków szachowych, ze szczególnym uwzględnieniem wyczynu sportowego w grze bezpośredniej, w rozwiązywaniu zadań szachowych, w grze korespondencyjnej i kompozycji szachowej oraz ustanawianie i realizacja reguł sportowych, organizacyjnych i dyscyplinarnych we współzawodnictwie sportowym w sporcie szachowym. Celem związku jest również prowadzenie działań w zakresie pożytku publicznego, w szczególności wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, a także prowadzenie działań w zakresie propagowania kultury, w szczególności wiedzy historycznej na temat szachów.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy