Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Funiversity

Funiversity to marka, której misją jest edukowanie poprzez zabawę - mamy nadzieję móc docierać z wiedzą, radością i warsztatami również tam, gdzie nie ma funduszy na finansowanie tego typu działań!

Nasza strona www: www.funiversity.pl

Funiversity
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Change4Good to organizacja społeczna, której celem jest rozwój efektywnych, przemyślanych i długofalowych projektów społecznych w Polsce. Organizator programu i konkursu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną Świat Nikiforów www.nikifory.pl
Zyski przedsiębiorstwa są reinwestowane na cele statutowe Fundacji Onkologicznej Rakiety, czyli pomoc osobom chorym onkologicznie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję