Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Franciszek Gabryel

Franciszek Gabryel jest trzynastolatkiem, który dzielnie pokonuje bariery związane ze swoim zdrowiem i niepełnosprawnością.
Franek ma stwierdzony zespół Aspergera, nie jest w pełni sprawny ruchowo i ma dużą wadę wzroku. Ponadto ze względu na obustronny niedosłuch i nieprawidłową budowę aparatu mowy ma problemy z prawidłową i wyraźną mową.
Chłopiec wymaga ciągłej terapii logopedycznej i miofunkcjonalnej, uczestniczy w treningach umiejętności społecznych i w turnusach rehabilitacyjnych. Każdego roku konieczna jest również wymiana aparatów słuchowych i okularów, które ze względu na specyficzną i dużą wadę wzroku są bardzo drogie.
Przekazując 1% podatku na rzecz Franciszka mamy szansę na wsparcie chłopca w jego codziennej walce o sprawność i zdrowie.
Twój 1%, nasza wspólna moc! KRS: 0000 618 913, cel szczegółowy: Franciszek Gabryel

Nasza strona www: www.zikodlazdrowia.org

Franciszek Gabryel
Dziękujemy!

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję