Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Rozwój i popularyzacja sportu masowego i kwalifikowanego. 2 . Nauka i doskonalenie pływania dla wszystkich chętnych. 3 . angażowanie uczniów do różnych form aktywności ruchowej. 4 . organizowanie zajęć i zawodów sportowych dla członków Klubu i jego sympatyków. 5 . organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji sportowych. 6 . organizowanie różnorodnych form współzawodnictwa sportowego. 7 . kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również tworzenie dogodnych warunków w tym zakresie. 8 . integrowanie środowisk uczniowskich, rodzicielskich i nauczycielskich na terenie swego działania. 9 . prowadzenie działalności w sferze kultury fizycznej, w dziedzinie rekreacji i rehabilitacji ruchowej. 10 . prowadzenie działalności w zakresie profilaktyki społecznej (uzależnienia) wśród dzieci i młodzieży. 11 . doprowadzenie zrzeszonych sportowców do najwyższego poziomu sportowego w uprawianej dyscyplinie sportu. 12 . prowadzenie działalności edukacyjnej w zakresie promocji zdrowia,zdrowego odżywiania, na rzecz zapobiegania chorobom cywilizacyjnym. 14 . prowadzenie działalności na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy. 15 . prowadzenie działalności wydawniczej. Klub realizuje swoje cele zarówno w stosunku do członków klubu jak i osób nie będących członkami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję