Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

. Celem Klubu jest: 1 ) organizowanie pozalekcyjnego życia dzieci i młodzieży w sposób stwarzający możliwość uprawiania sportów wodnych, ze szczególnym uwzględnieniem żeglarstwa regatowego; 2 ) propagowanie zdrowego stylu życia poprzez angażowanie dzieci, młodzieży i rodziców do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych; 3 ) organizowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych dla członków stowarzyszenia w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej; 4 \) uczestniczenie w zawodach sportowych organizowanych w kraju i za granicą; 5 ) kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez współzawodnictwo sportowe oraz systematyczną pracę przy sprzęcie. 2 . Klub realizuje również zadania wspólne dla kultury fizycznej i pomocy społecznej, a w szczególności: 1 ) wspiera opiekuńczą rolę rodziny, zapewniając dzieciom po lekcjach bezpieczny pobyt w placówce opiekuńczo wychowawczej wsparcia dziennego (świetlica środowiskowa), 2 ) działa na rzecz ochrony i promocji zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki uzależnień, 3 ) przyczynia się do wyrównywania szans edukacyjnych pomagając dzieciom w lekcjach oraz poszerzając ich zainteresowania, 4 ) organizuje wypoczynek letni i zimowy młodzieży, promuje turystykę i krajoznawstwo, 5 ) organizuje czas wolny od nauki w sposób umożliwiający prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci, 6 \) promuje i wspiera wolontariat.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję