Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

pomoc dzieciom i młodzieży

Fundacja 2xkochaj zwraca się z prośbą do wszystkich podatników o wsparcie naszych działań i przekazanie 1% podatku należnego za 2018 rok
W związku ze zmianami przepisów podarowanie nam 1% jest obecnie dużo prostsze i wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać :
nasz KRS : 0000548849 i to wszystko, by zapewnić dzieciom potrzebującym wsparcie na najwyższym poziomie.
To Urząd Skarbowy w imieniu podatnika dokona przelewu darowizny.
W zamian za Twój 1% oferujemy Ci bezpłatny program e-pity. Teraz w prosty i bezpieczny sposób można bezbłędnie stworzyć gotowe zeznanie, a także wysłać je Internetem, bez podpisu do Twojego Urzędu Skarbowego

Nasza strona www: www.2xkochaj.pl

pomoc dzieciom i młodzieży
Dziękujemy!

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000548849
  • Adres: MYSŁOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję