Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.akademiagkstychy.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celem Klubu jest prowadzenie działalności sportowej i edukacyjnej zwłaszcza w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy w przedsięwzięciach sportowych, w szczególności na rzecz dzieci i młodzieży, a także wspieranie dzieci i młodzieży oraz rodzin w trudnej sytuacji życiowej.
2 . Klub realizuje swoje cele poprzez:
a. Planowanie i organizowanie sportowego życia pozalekcyjnego uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe szkoły oraz o pomoc organizacyjną (w tym m.in. organizowanie treningów, turniejów).
b. współpracę z klubami i szkółkami piłkarskimi na terenie miasta Tychy mającą na celu efektywniejsze szkolenie sportowe dzieci.
c. Służenie pomocą merytoryczną klubom na terenie miasta Tychy.
d. Wspieranie i czuwanie nad przebiegiem szkolenia sportowego w piłce nożnej w mieście Tychy.
e. Angażowanie wszystkich uczniów oraz osób dorosłych do różnych form aktywności ruchowej gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych.
f. Uczestniczenie w imprezach sportowych, organizowanych na obszarze działania samorządu terytorialnego i poza nim.
g. Organizowanie zajęć sportowych (m.in. obozów, zgrupowań i szkoleń) dla uczestników szkół i osób dorosłych w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej.
h. Organizowanie działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych.
i. Organizowanie uczniom wszystkich klas oraz osobom dorosłym różnorodnych form współzawodnictwa sportowego.
j. Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w rywalizacji zadań sportowych Klubu.
k. Udział w międzynarodowej wymianie młodzieży oraz w imprezach sportowych krajowych i międzynarodowych (w tym min. turniejach piłkarskich, wymianie młodzieży, obozowiskach).
l. Upowszechnianie sportu dla wszystkich wśród dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez zamieszczanie informacji na stronie internetowej.
m. Propagowanie działań Klubu jako ośrodka upowszechniającego kulturę fizyczną m. in. w formie szkółki piłkarskiej dla najmłodszych, dzieci i młodzieży.
n. Przygotowywanie i udostępnianie członkom Klubu sprzętu sportowego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję