Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Hospicjum Pomorze Dzieciom powstało w listopadzie 2014 r. z inicjatywy ludzi związanych od lat z domową pediatryczną opieką paliatywną, nieustannie wierzących w jej sens, chcących się uczyć i rozwijać, by jak najlepiej służyć maluchom. Nasi Podopieczni są dotknięci nieuleczalnymi chorobami prowadzącymi do przedwczesnej śmierci. Zapewniamy fachową opiekę lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną i psychologiczną 24 godziny na dobę we wszystkie dni w roku. Dojeżdżamy do chorych dzieci w promieniu ponad 100 km od Gdańska, wypożyczamy nieodpłatnie specjalistyczny sprzęt medyczny, umożliwiający bezpieczny pobyt dziecka w domu, świadczymy opiekę socjalną, wspieramy rodziny w okresie żałoby (indywidualnie oraz Grupa Wsparcia).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję