Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wszyscy kupujemy. Jedzenie, ubrania, buty… Mają być zdrowe, ładne, wygodne. Czy zastanawiasz się skąd pochodzą? Jak trafiły w Twoje ręce? Za co naprawdę płacisz?
Nasze buty, ubrania, elektronika pochodzą w większości z Azji, owoce z Ameryki Południowej. Dlaczego? Ze względu na tanią siłę roboczą - czyli ludzi, którzy często żyją w skrajnej biedzie mimo ciężkiej pracy. Trafia do nich 2-3% z ceny płaconej w sklepie. Większość Twoich pieniędzy dostają firmy. To one mają realny wpływ na życie swoich pracowników. To one muszą zacząć sprawdzać miejsca produkcji, zapewniać godne warunki pracy i godne płace, zadbać o środowisko. Nie zrobią tego jeśli nikt się nie będzie tego domagał… Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie bada i pokazuje kto i w jakich warunkach wytwarza produkty, które na co dzień kupujemy. Dociera do firm i upomina się o poszanowanie środowiska i praw człowieka. Informuje i edukuje polskich konsumentów, że za każdym zakupem stoją ludzie i że nasze pieniądze kształtują świat.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję