Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji są wszelkie działania zmierzające do niesienia pomocy w zakresie: 1 ) finansowania ochrony zdrowia oraz ratowania życia, 2 ) wspierania szkoleń z zakresu ratownictwa medycznego, 3 \) wspierania edukacji prozdrowotnej, w tym prowadzenia i finansowania programów profilaktycznych oraz wspierania inicjatyw mających na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu zdrowego trybu życia i ochrony zdrowia, 4 ) finansowania zakupu sprzętu medycznego dla Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, w szczególności dla Oddziału Kardiologicznego, 5 \) finansowania podnoszenia kwalifikacji zawodowych, 6 \) udzielania wsparcia dla tworzenia nowych miejsc pracy, 7 ) udzielania pomocy w zakresie adaptacyjności pracowników i przedsiębiorstw oraz adaptacji społeczno-zawodowej, 8 ) wspierania inwestycji w kapitał ludzki.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję