Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . organizowanie i prowadzenie zajęć sportowych osób niepełnosprawnych we wszystkich dyscyplinach sportowych będących w zakresie aktywności sportowej osób niepełnosprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin paraolimpijskich. 2 . rozwijanie kultury fizycznej w szerokim znaczeniu, a także prowadzenie działalności w zakresie rehabilitacji, turystyki, rekreacji, ekologii, profilaktyki prozdrowotnej, podejmowanie działań profilaktycznych przeciw przemocy, uzależnieniom i alkoholizmowi, przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu na rzecz społeczności lokalnej ( między innymi dzieci, młodzież, osoby starsze ). 3 . reprezentowanie na zewnątrz członków Stowarzyszenia w zakresie celów i zadań.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję