Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele GRS OSP Starówka: 1 ) prowadzenie działalności na rzecz ratownictwa i ochrony ludności oraz współdziałanie w tym zakresie z Krajowym Systemem Ratowniczo Gaśniczym, oraz Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne, organami samorządowymi, rządowymi i innymi podmiotami. 2 ) udział i samodzielne prowadzenie działań ratowniczych 3 ) pomocy ofiarom katastrof, klęsk żywiołowych, konfliktów zbrojnych i wojen w kraju i za granicą; 4 ) rozwijanie wśród członków stowarzyszenia kultury fizycznej i sportu oraz prowadzenia działalności kulturalno-oświatowej i rozrywkowej. 5 ) udział w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów, zagrożeń ekologicznych związanych z ochroną środowiska oraz innych klęsk i zdarzeń. 6 \) ratownictwo wodne i nurkowe podczas akcji ratowniczych w czasie pożarów, klęsk żywiołowych, a w szczególności powodzi i likwidacji miejscowych zagrożeń, 7 ) działania na rzecz ochrony środowiska 8 ) działania na rzecz ochrony i promocji zdrowia oraz działanie na rzecz osób niepełnosprawnych 9 ) wspierania działań i rozwoju struktur ratowniczych Dolnego Śląska poprzez: a) zakup sprzętu ratowniczego w zakresie ratownictwa medycznego i ratownictwa specjalistycznego, b) zakup sprzętu logistycznego koniecznego do prowadzenia działań ratowniczych, c) organizowanie i finansowanie szkoleń oraz ćwiczeń z zakresu ratownictwa medycznego i specjalistycznego. 10 ) działalność szkoleniowa 11 ) świadczenie opieki zdrowotnej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję