Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- zapewnienie podstawowych środków do życia osobom ubogim, - pomoc w edukacji dzieciom z rodzin ubogich, - wsparcie dzieci w domach dziecka znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej oraz finansowej, dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych czy zimowych, - pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, - pomoc w zakupie lekarstw, sprzętu medycznego, pozyskanie środków finansowych na zabiegi medyczne osobom chorym, - wsparcie schronisk dla zwierząt i ośrodków rehabilitacyjnych, w których jedną z form terapii jest animaloterapia, - pobudzanie aktywności i zdolności sportowych dzieci i młodzieży, - wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz integrację jednostek i środowisk zainteresowanych rozwojem i popularyzacją sportu, - promowanie dyscyplin sportowych i korzyści wynikających z ich uprawiania, - inicjowanie, organizowanie wyjazdowych form doskonalenia umiejętności sportowych (kolonie, obozy sportowe, mecze itp.), - inicjowanie, organizowanie imprez o charakterze sportowym i sportowo - rekreacyjnym, - edukację w zakresie kultury fizycznej, profilaktyki prozdrowotnej i rozwoju sportowego, - finansowanie imprez sportowych i rekreacyjnych, - prowadzenie akcji szkoleniowych i informacyjnych, - fundowanie stypendiów i nagród, - pomoc w rehabilitacji, leczeniu dzieci i młodzieży, którzy na skutek uprawiania sportu odnieśli kontuzję oraz wspierania ich w powrocie do czynnego uprawiania sportu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję