Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Rozwój wolnościowych mediów (w tym zwłaszcza portali internetowych), organizacja ogólnodostępnych konferencji wolnościowych z udziałem czołowych działaczy nurtu konserwatywno-liberalnego.

Nasza strona www: https://nczas.com/1proc/


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność na rzecz propagowania wolności gospodarczej. Rozwijamy media (zwłaszcza internetowe) promujące wolnorynkowy punkt widzenia. Organizujemy ogólnodostępne konferencje, na które zapraszamy czołowych przedstawicieli środowiska konserwatywno - liberalnego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję