Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest: - niesienie wszelkiej pomocy ludziom, a w szczególności dzieciom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, materialnej i duchowej poprzez prowadzenie i wspieranie działalności misyjnej w ramach międzynarodowej organizacji "Heart035bs Home", - szerzenie charyzmatu współczucia i pocieszenia na całym świecie poprzez szereg działań charytatywnych i kulturalnych, • promocja i organizacja wolontariatu, - krzewienie wiedzy o działalności misyjnej, - upowszechnianie praw człowieka, - działalność w dziedzinie kultury i sztuki, - działalność szkoleniowa, oświatowa i edukacyjna, - działalność charytatywna, • pomoc humanitarna, - pomoc społeczna, - przeciwdziałanie patologiom społecznym, - ochrona zdrowia i życia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję