Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Inicjiowanie i prowadzenie różnych form pomocy dla osób autystycznych i z innymi niepełno sprawnościami i ich rodzin w sprawach dotyczących poprawy zdrowia, warunków socjalnych ich sytuacji i adaptacji w społeczeństwie ludzi zdrowych. 2 .zaktywizowanie społeczeństwa do działania na rzecz osób autystycznych i z innymi niepełno sprawnościami i rozwijania samopomocowego ruchu rodzin, w których żyją osoby niepełnosprawne. 3 .Wspieranie inicjatyw społecznych zmierzających do poprawy warunków życia osób autystycznych i z innymi niepełno sprawnościami. 4 .Pomoc społeczna umożliwiająca osobom autystycznym i z innymi niepełno sprawnościami ich rodzinom przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać. 5 .Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. 6 .Ochrona i promocja zdrowia. 7 .Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych 8 .Działalność edukacyjna, wychowawcza i oświatowa. 9 .działalność w zakresie kultury, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. 10 .Promocja i organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję