Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Pomoc finansowa i rzeczowa doradcom podatkowym i członkom ich rodzin znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej z przyczyn losowych, w tym zdrowotnych, - Pomoc finansowa i rzeczowa byłym doradcom podatkowym i członkom ich rodzin znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej z przyczyn losowych, w tym zdrowotnych, - Podnoszenie wiedzy ekonomicznej i prawnej społeczeństwa szczególnie poprzez kształtowanie wiedzy o podatkach oraz o obowiązujacych systemach podatkowych polskich, innych państw członków Unii Europejskiej oraz państw , w których znajdują się największe skupiska polonijne, - Działalność naukowa, naukowo-techniczna,oświatowa, w tym również polegająca na kształceniu studentów, kulturalna, w zakresie kultury fizycznej i sportu, ochrony środowiska, wspierania inicjatyw społecznych na rzecz budowy dróg i sieci telekomunikacyjnej na wsi oraz zaopatrzenia wsi w wodę, dobroczynności, ochrony zdrowia i pomocy społecznej, rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz kultu religijnego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję