Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w orientacji sportowej - upowszechnianie wszelkich form kultury fizycznej i sportu w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym dążenie do osiągania najwyższego poziomu sportowego i integrowanie procesu szkolenia z działalnością wychowawczą wśród uczniów, ich rodziców, nauczycieli, jak również mieszkańców z terenu działalności klubu -organizowanie zajęć sportowych dla uczniów szkoły w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej - organizowanie działalności sportowej i rekreacyjnej dla osób niepełnosprawnych - organizowanie działalności sportowej i rekreacyjnej dla środowisk zagrożonych uzależnieniami - promowanie i organizowanie imprez sportowych i sportowo- rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych - uczestniczenie w imprezach sportowych współzawodnictwa różnego szczebla - kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych - organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję