Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji są: 1 . Głównym celem Fundacji jest inicjowanie i wprowadzanie pozytywnych zmian na poziomie świadomości społecznej, zmian kulturowych oraz prawnych we wszystkich obszarach życia ludzkiego, wraz z ochroną jego środowiska naturalnego i praw zwierząt. 2 . Upowszechnianie i ochrona wolności i praw człowieka. 3 . Działanie na rzecz swobodnego dostępu do informacji publicznej. 4 . Rozwijanie i umacnianie postaw nastawionych na aktywne rozwiązywanie problemów społecznych. 5 . Rozwój demokracji i umacnianie struktur społeczeństwa obywatelskiego, poprzez rozpoznawanie, badanie i dokumentowanie problemów społecznych oraz ich eliminacja. 6 . Poradnictwo obywatelskie oraz pomoc prawna w różnorodnych dziedzinach życia społecznego. 7 . Wspieranie idei transparentności i służebnej roli instytucji publicznych w Polsce. 8 . Inicjowanie działań zmierzających do podnoszenia standardów sprawowania opieki psychologicznej oraz upowszechniania zasad prawidłowej komunikacji. 9 . Podnoszenie wiedzy społeczeństwa o historii a w szczególności historii kobiet, ruchu kobiecym, feminizmie. 10 .Poprawa pozycji społecznej kobiet oraz rozwiązywanie problemów związanych z tematyką równości kobiet i mężczyzn. 11 .Ochrona środowiska przyrodniczego oraz edukacja w tym zakresie. 12 .Podniesienie świadomości społecznej w zakresie zmian klimatu i przeciwdziałanie tym zmianom. 13 .Promowanie zrównoważonego rozwoju miast i wsi. 14 .Propagowanie ekologicznych i zdrowych postaw życia. 15 .Promowanie wegetarianizmu i weganizmu. 16 .Promowanie ekologicznych środków transportu oraz odnawialnych źródeł energii. 17 .Pomoc zwierzętom dzikim, gospodarczym, bezdomnym i wszystkim innym. 18 .Propagowanie i wspieranie działalności artystycznej i kulturalnej. 19 .Promowanie i organizacja wolontariatu. 20 .Szerzenie wiedzy na temat różnych kultur społeczeństwa otwartego, tolerancyjnego i wielokulturowego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję