Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM STOWARZYSZENIA JEST ZRZESZANIE, INTEGRACJA I REHABILITACJA OSÓB NIESŁYSZĄCYCH I INNYCH OSÓB Z USZKODZONYM SŁUCHEM , WSPÓLNE ROZWIĄZYWANIE ICH PROBLEMÓW ORAZ DZIAŁANIA W KIERUNKU WYRÓWNYWANIA SZANS ROZWOJOWYCH, EDUKACYJNYCH ZAWODOWYCH I SPOŁECZNYCH, A W SZCZEGÓLNOSCI: 1 . SPRAWOWANIE OPIEKI NAD DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ I OSOBAMI DOROSŁYMI Z USZKODZONYM SŁUCHEM ORAZ NAD DZIEĆMI SŁYSZĄCYMI RODZICÓW NIESŁYSZĄCYCH - POPRZEZ PROWADZENIA NA ZLECENIE LUB WSPÓŁUCZESTNICTWO W REHABILIATCJI SŁUCHU I MOWY, UDZIELANIU IM POMOCY W PODNOSZENIU WYKSZTAŁCENIA I KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH 2 . SPRAWOWANIE OPIEKI NAD DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ NIESŁYSZACĄ I Z USZKODZONYM SŁUCHEM ORAZ NAD DZIEĆMI SŁYSZĄCYMI RODZICÓW NIESŁYSZĄCYCH - UDZIELANIE IM POMOCY W PODNOSZENIU WYKSZTAŁCENIA OGÓLNEGO I KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH 3 . ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE PRACY OŚWIATOWEJ, KULTURALNEJ, ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ W ŚRODOWISKU OSÓB NIESŁYSZĄCYCH I ICH RODZIN 4 . ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE PRACY OŚWIATOWEJ, KULTURALNEJ, ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ W ŚRODOWISKU OSÓB NIESŁYSZACYCH I ICH RODZIN 4 . ORGANIZOWANIEI PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI SZKOLENIOWEJ W RÓŻNYCH FORMACH SZKOLNYCH I POZA SZKOLNYCH, W TYM - W SZCZEGÓLNOŚCI W ZAKRESIE JĘZYKA MIGOWEGO 5 . ORGANIZOWANIE WŁASNYCH FORM REKREACJI RUCHOWEJ, TURYSTYKI, KRAJOZNAWSTWA, SPORTU MASOWEGO ORAZ WYPOCZYNKU DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ WSZYSTKICH OSÓB Z USZKODZONYM SŁUCHEM I INNYCH OSÓB 6 . PROWADZENIE SPOŁECZNEJ I ZAWODOWEJ REHABILITACJI OSÓB NIESŁYSZĄCYCH I Z USZKODZONYM SŁUCHEM 7 . OCHRONA PRAW I INTERESÓW ORAZ UDZIELANIE POMOCY W SPRAWACH SOCJALNO-BYTOWYCH 8 . PROWADZENIE DZIAŁAŃ W ZAKRESIE OCHRONY I PROMOCJI ZDROWIA ORAZ PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I SPOŁECZNEJ 9 . PROPAGOWANIE W SPOŁECZEŃSTWIE PROBLEMÓW OCHRONY SŁUCHU I REHABILIATCJI OSÓB NIESŁYSZĄCYCH I Z USZKODZONYM SŁUCHEM ORAZ PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ ZMIERZAJĄCYCH DO ZAPOBIEGANIA INWALIDZTWU SŁUCHU CIĄG DALSZY ZGODNIE ZE STATUTEM

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000411301
  • e-mail: psg.rzeszow1@wp.pl
  • Telefon: 178529773
  • Adres: UL. JANA III SOBIESKIEGO 3, 35-002 RZESZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję