Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- wspomaganie inicjatyw zapewniających obywatelom, w szczególności najuboższym, dostęp do opieki zdrowotnej - działalność w zakresie pomocy społecznej, materialnej i finansowej w celu poprawy warunków życia lekarzy oraz owdowiałych małżonków lekarzy znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, także z powodu klęsk żywiołowych i innych nadzwyczajnych zdarzeń - działalność w zakresie pomocy materialnej i edukacyjnej dzieciom zmarłych lekarzy - działalność w zakresie w zakresie pomocy dzieciom lekarzy szczególnie uzdolnionym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej - działalność w zakresie pomocy materialnej oraz wspierania różnorodnych form opieki społecznej dla lekarzy emerytów, rencistów i innych niewykonujących zawodu, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000409693
  • e-mail: fundacja@hipokrates.org
  • Telefon: 225591324
  • Adres: UL. JANA SOBIESKIEGO 110, 00-764 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję