Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie stawia sobie za główne cele: 1 ) popularyzację biegania, 2 ) krzewienie sportu i kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, 3 ) promocję zdrowego trybu życia, sportu amatorskiego , turystyki, rekreacji i rehabilitacji ruchowej, 4 ) edukację i zachęcanie do aktywnego trybu życia, 5 ) upowszechnianie sportu i rekreacji wśród osób niepełnosprawnych, 6 ) promowanie Gminy Uniejów, Powiatu Poddębickiego i regionu łódzkiego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję