Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Wiosna, realizuje zakładany cel zadania publicznego, sprawuje całodobową opiekę nad dziećmi znajdującymi się w nagłej, kryzysowej sytuacji życiowej, które zostały pozbawione okresowo lub trwale opieki ze strony rodziny biologicznej. Zespół Placówek zaspokaja szereg potrzeb bytowych i rozwojowych dzieci, dba o prawidłowy rozwój emocjonalny, społeczny, zdrowotny, a także wspiera rozwój religijny wychowanków.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję