Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Działanie na rzecz osób niepełnosprawnych posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub zaświadczenie lekarskie o potrzebie rehabilitacji, wczesnej interwencji lub innej formy wspierania rozwoju. 2 . Działanie na rzecz osób dotkniętych poważnymi, trudno uleczalnymi schorzeniami. 3 . Wspieranie osób szczególnie uzdolnionych, nie mogących realizować swoich przedsięwzięć z uwagi na niedostatek środków finansowych. 4 . Podejmowanie i wspieranie działań w zakresie upowszechniania profilaktyki zdrowotnej oraz informacji o zasadach zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz suplementacji. 5 . Podejmowanie i wspieranie działań mających na celu pomoc osobom niepełnosprawnym w samodzielnym życiu we własnych domach i mieszkaniach. 6 . Wspieranie działalności naukowo-badawczej ze szczególnym uwzględnieniem dziedziny neurologii dziecięcej. 7 . Promocja i organizacja wolontariatu. 8 . Podejmowanie i wspieranie działań w sferze sportu i kultury fizycznej osób niepełnosprawnych. 9 . Podejmowanie i wspieranie działań w sferze turystyki osób niepełnosprawnych. Fundacja realizuje swoje cele poprzez: 1 . Współpracę z organami administracji samorządowej, państwowej, osobami prawnymi i fizycznymi, klubami sportowymi, stowarzyszeniami w kraju i za granicą. 2 . Organizowanie i finansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego. 3 . Wyposażenie poradni i ośrodków specjalistycznych w sprzęt rehabilitacyjny. 4 . Organizowanie i finansowanie zabiegów medycznych, kuracji i zabiegów rehabilitacyjnych, w ośrodkach i placówkach polskich lub zagranicznych. 5 . Zakup leków i środków medycznych. 6 . Zakup żywności, środków higieny i innych artykułów do realizacji potrzeb życia codziennego. 7 . Pomoc finansową i rzeczową. 8 . Organizowanie i prowadzenie placówek o charakterze mieszkalnym, w tym remonty, modernizacje i budowę takich obiektów. 9 . Organizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. 10 . Organizowanie i udział w finansowaniu akcji integracyjnych, mających na celu wspieranie osób niepełnosprawnych. 11 . Prowadzenie akcji szkoleniowych i informacyjnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję