Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele Fundacji: 1 ) poprawa zdolności adaptacyjnych w środowisku i wsparcie w procesie usamodzielniania i readaptacji społecznej wychowanków i byłych wychowanków placówek resocjalizacyjnych dla nieletnich; 2 ) zapobieganie wykluczeniu i wykolejeniu społecznemu oraz zapobieganie tworzeniu się patologii społecznej; 3 ) podnoszenie poziomu aktywności zawodowej grup zagrożonych wykluczeniem i wykolejeniem społecznym, w szczególności wychowanków i byłych wychowanków placówek resocjalizacyjnych dla nieletnich oraz ich rodzin; 4 \) wyrównywanie szans wychowanków po opuszczeniu placówki resocjalizacyjnej dla nieletnich; 5 \) promocja i organizacja wolontariatu; 6 ) przeciwdziałanie demoralizacji; 7 \) upowszechnianie i ochrona praw dziecka i praw kobiet; 8 ) rozwijanie aktywności postaw obywatelskich; 9 ) działalność na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn; 10 ) wspieranie postaw ekologicznych i promowanie świadomości związanej z ochroną środowiska i zwierząt; 11 \) ochrona i promocja zdrowia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję