Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest organizowanie i niesienie pomocy humanitarnej, rozwojowej, dobroczynnej i charytatywnej oraz społecznie użytecznej, w tym podejmowanie działań mających na celu zapewnienie godziwych warunków życia dla ludzi, w szczególności dzieci oraz ich dostępu do edukacji, udzielanie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, ochrony i promocji zdrowia, wypoczynku dzieci i młodzieży, to jest prowadzenie działalności pożytku publicznego, w rozumieniu art. 3 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie \(Dz.U. z 2010 roku, nr 234 , poz. 1536 , ze zm.\) Fundacja Window of Life realizuje swoje cele statutowe przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne i finansowe domu małego dziecka w Masindi, w Ugandzie (Afryka Wschodnia), a także poprzez wspieranie edukacji dzieci z regionu, które głównie ze względów ekonomicznych nie mają dostępu do szkolnictwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję