Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

§ 8 Celem działania Klubu jest: 1 . popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, 2 . nauczanie gry przy stosowaniu nowoczesnych metod treningowych i wychowawczych, 3 . prowadzenie działalności w dziedzinie sportu amatorskiego, 4 . rozwijanie sportu wyczynowego, 5 . organizacja zawodów, imprez sportowych i innych (towarzyszących), 6 . udział w zawodach i imprezach sportowych organizowanych przez inne organizacje i stowarzyszenia, 7 . prowadzenie działalności rekreacyjnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, 8 . pozyskiwanie sponsorów, darczyńców i członków wspierających.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję